رنگ ترافیکی گرم
09
آگوست

رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی گرم

رنگ گرم ترافیکی یکی از انواع پر کاربرد رنگ ترافیکی به حساب می آید که برای مصارفی مانند خط کشی خیابان ها و معابر مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. تقریبا می توان گفت اصلی ترین و عمده ترین کاربرد و کارایی رنگ گرم ترافیکی درخت شمال خیابان ها ایجاد علائم راهنمایی و رانندگی در مسیرهای موجود در کف خیابان ها و معابر و موارد دیگر چنینی می باشد.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا در حین رانندگی در خیابان ها و جاده های مختلف و عبور از معابر مختلف عبارات مختلفی مانند مدرسه از سرعت خود بکاهید سرعت‌گیر و غیره را بر روی آسفالت مشاهده کرده باشید و علامتی نمی‌توان از آن هم مورد استفاده کرد چرا که رنگ های معمولی بعد از مدتی از بین رفته و کارایی خود را از دست می دهد و برای انجام این کارها از عوامل مختلف رنگ ترافیکی از جمله رنگ ترافیکی گرم استفاده می شود.
رنگ ترافیک گرم دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط جوی سخت بوده و همچنین از خود مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی و سایش نشان می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود تا این علائم مدت زمان زیاد و در حین عبور انواع مختلف وسایل نقلیه و اتومبیل ها سواری و سنگین از روی خیابان‌ها و معابر به معنایی که با استفاده از رنگ ترافیک گرم رنگ آمیزی شده است به این رنگ ها وارد نشده و این علائم تا مدت‌های زیادی باقی بمانند.

رنگ ترافیکی گرم

رنگ گرم ترافیکی

رنگ ترافیکی گرم به دلیل خاصیت خشک شدن سریع و کوتاهی که دارد به عنوان یک گزینه مناسب جهت انجام رنگ کاری و ایجاد علائم مختلف برای مسیرها و جاده ها و معابر مختلف و یا ایجاد خط کشی در مسیر ها که دارای حجم تردد بالایی هستند مانند بزرگراه و اتوبان ها و خیابان های پر تردد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
مهم ترین تفاوت میان رنگ ترافیکی گرم و رنگ ترافیکی سرد در روش اجرای و استفاده از این رنگ ها می باشد. برای ایجاد علائم مختلف و خط کشی های مختلف خیابان ها و معابر از هر دو رنگ ترافیکی گرم و گرافیک صنعت استفاده می‌شود و با توجه به کارایی و کاربرد و نوع اجرایی که در نظر قرار دارد تا رنگ مورد نظر به رنگ به این طرح را انتخاب کند.
همانطور که قبلا اشاره کردیم رنگ گرم ترافیکی به دلیل آن که با سرعت بالای خشک می شود برای مسیرهای که پر تردد هستند بسیار مناسب می باشد و نیاز است تا در کمترین زمان ممکن برای پروژه های رنگ آمیزی آنها را مسدود نماییم مورد استفاده قرار گرفته و در نتیجه در مدت زمان کوتاهی قفل شده مورد نظر باز شده و تردد در آن صورت پذیرد.
رنگ ترافیکی گرم توسط برند ها شرکت های مختلفی ارائه می شود و در حجم و اندازه های مختلفی نیز می باشد و همین موضوع قیمت رنگ ترافیکی گرم را متفاوت می‌سازد. در حالت کلی رنگ ترافیکی گرم را با توجه به تنوع و ماندگاری متفاوتی که دارد این امکان را دارد که چیزی در حدود ۶ الی ۳۶ ماه ماندگاری داشته باشد.