رنگ ترافیکی گرم | اکسیر پرگاس
09
آگوست

رنگ ترافیکی گرم – Hot road marking + قیمت

مطالبی که در این صفحه می‌خوانید :
(*جهت دسترسی سریع روی عنوان موردنظر کلیک کنید)

رنگ گرم ترافیکی یکی از انواع پر کاربرد رنگ ترافیکی به حساب می آید که برای مصارفی مانند خط کشی خیابان ها و معابر مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. تقریبا می توان گفت اصلی ترین و عمده ترین کاربرد و کارایی رنگ ترافیکی گرم در خیابان ها ایجاد علائم راهنمایی و رانندگی در مسیرهای موجود در کف خیابان ها، معابر و موارد دیگر چنینی می باشد.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا در حین رانندگی در خیابان ها و جاده های مختلف و عبور از معابر مختلف عبارات مختلفی مانند مدرسه از سرعت خود بکاهید سرعت‌گیر و غیره را بر روی آسفالت مشاهده کرده باشید و علامت هایی که نمی‌توان از رنگ معمولی استفاده کرد چرا که این رنگ ها بعد از مدتی از بین رفته و کارایی خود را از دست می دهند. بنابراین برای انجام این کارها، از انواع مختلف رنگ ترافیکی از جمله رنگ ترافیکی گرم استفاده می شود.

ویژگی های رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی گرم دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط جوی سخت بوده و همچنین از خود مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی و سایش نشان می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود تا این علائم مدت زمان زیادی، در حین عبور انواع مختلف وسایل نقلیه و اتومبیل ها سواری و سنگین از روی خیابان‌ها و معابر مشکلی نداشته باشند. به این دلیل که با استفاده از رنگ ترافیکی گرم رنگ آمیزی شده است؛ به این رنگ ها آسیبی وارد نشده و این علائم تا مدت‌های زیادی باقی می‌مانند.

اجرای رنگ گرم ترافیکی | اکسیر پرگاس

اجرای رنگ گرم ترافیکی

رنگ ترافیکی گرم یا Hot road marking به دلیل خاصیت خشک شدن سریع و کوتاهی که دارد به عنوان یک گزینه مناسب جهت انجام رنگ‌کاری و ایجاد علائم مختلف برای مسیرها، جاده ها و معابر مختلف و یا ایجاد خطکشی در مسیرها که دارای حجم تردد بالایی هستند مانند بزرگراه، اتوبان و خیابان های پر تردد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
مهم ترین تفاوت میان رنگ ترافیکی گرم و رنگ ترافیکی سرد در روش اجرای و استفاده از این رنگ ها می باشد. برای ایجاد علائم مختلف و خط کشی های مختلف خیابان ها و معابر از هر دو رنگ ترافیکی گرم و ترافیکی سرد استفاده می‌شود و با توجه به کارایی، کاربرد رنگ ترافیکی و نوع اجرایی که در نظر گرفته می شود، رنگ مورد نظر انتخاب خواهد شد.
همانطور که قبلا اشاره کردیم رنگ گرم ترافیکی به دلیل آن که با سرعت بالای خشک می شود برای مسیرهای که پر تردد هستند بسیار مناسب می باشد و نیاز است تا در کمترین زمان ممکن برای پروژه های رنگ آمیزی آن مسیرها را مسدود نماییم. اجرای رنگ ترافیکی به این صورت است که مسیر برای مدت زمان کوتاهی قفل شده، پس از اجرا مسیر مورد نظر باز شده و تردد در آن صورت پذیرد.
رنگ ترافیکی گرم توسط برند ها شرکت های مختلفی ارائه می شود و در حجم و اندازه های مختلفی نیز می باشد و همین موضوع قیمت آن را متفاوت می‌سازد. در حالت کلی رنگ ترافیکی گرم اکسیر پرگاس با توجه به تنوع و ماندگاری متفاوتی که دارد این امکان را دارد که چیزی در حدود ۶ الی ۳۶ ماه ماندگاری داشته باشد.

تماس با اکسیر پرگاس
شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات فنی و استعلام قیمت رنگ ترافیکی گرم