کارخانه رنگ اکسیرپرگاس

کارخانه رنگ اکسیرپرگاس، که به‌عنوان تولیدکننده‌ی انواع رنگ‌های ساختمانی، رنگ های ترافیکی جدولی، پوشش‌های صنعتی، سرامیکی و چوبی معروف است، جزو پیشگامان این صنعت و متخصص در زمینه‌ی تولید، مشاوره رنگ‌های صنعتی و همینطور انواع پوشش‌های تخصصی می‌باشد.

این مجموعه صنعتی شامل واحد‌های تولید، بازرگانی و اجرائی است که به پشتوانه نیروی انسانی مجرب و متخصصی که از دانش و تخصص روز دنیا بهره می‌برند، و با استفاده از فن‌آوری‌های روز دنیا، به بالا‌ترین استاندارد‌های بین‌المللی رسیده و محصولات باکیفیت خود را با قیمت‌های رقابتی روانه بازار می‌کند.

مجموعه اکسیر پارسه به‌عنوان یک رکن قدرتمند در صنعت رنگ، با رعایت اصول کاری و حقوق مصرف‌کننده، موفق به دریافت استاندارد‌های IMS 9001-2015، ISO 10004-2015، ISO 10004-2012 و ISO OHSAS18001-2007 و همینطور نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد شده است. به‌علاوه شرکت تولیدی اکسیر پارسه به‌عنوان اولین مجموعه اجرائی، موفق به اخذ مدرک Icorr انگلستان شده است.

کارخانه-رنگ

واحد تولید

این مجموعه با برند اکسیرپرگاس ضمن دریافت مشاوره از کمپانی‌های معتبر آلمانی و ایتالیایی، و انتقال تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا از کشور آلمان، اقدام به تأسیس این کارخانه نموده است گروه صنعتی اکسیر با اتکا به نیرو‌های باتجربه و متعهد خود و با داشتن سوابق کاری طولانی مدت در صنعت رنگ، و بهره‌گیری از متخصصین آزمایشگاهی، R&D و مشاوره از کمپانی‌های معتبر اروپایی، گامی بزرگ در تولید انواع رنگ‌های صنعتی و پوشش‌های صنعتی برداشته است.
متخصصین اکسیر پارسه بامطالعه و بررسی نیاز صنایع کشور ازجمله صنایع نفت، گاز، و فولاد، اقدام به تولید مواد مورد نیاز این صنایع، که تا پیش‌ازاین از کشور‌های خارجی وارد می‌گردید، نموده است.
کارخانه اکسیر پارسه در اتوبان قم، و در شهرک صنعتی شکوهیه، واقع شده است.

واحد بازرگانی

کارشناسان واحد بازرگانی شرکت پارسه با عضویت در اتاق ایران-آلمان، ایران-ایتالیا، و همین‌طور ایران-روسیه و همکاری و همراهی با متخصصین و مشاورین این کشور‌ها در زمینه مواد شیمیایی، موفق شده‌اند محصولات مورد نیاز شرکت‌ها که در داخل کشور به تولید نمی‌رسد را شناسایی و تأمین کنند.
واحد بازرگانی شرکت اکسیر پارسه، مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز بخش تولید را از به‌روزترین کشور‌های دنیا وارد ایران کرده و در اختیار تولیدکنندگان می‌گذارد. این مجموعه نمایندگی انحصاری تولیدکنندگان معتبری را از کشور‌های آلمان، فرانسه، ایرلند و نروژ در اختیار دارد.
همچنین، واحد بازرگانی اکسیر پارسه با مراکز و شرکت های زیر تعامل و همکاری مشترک دارد:
• عضویت در اتاق بازرگانی ایران و آلمان
• عضویت در وندور لیست شرکت پتروشیمی رازی
• عضویت در وندور لیست شرکت نفت فلات قاره ایران
• عضویت در وندور لیست شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس
• عضویت در وندور لیست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب
• عضویت در وندور لیست شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران
• عضویت فعال در انجمن خوردگی ایران

محصولات شرکت

محصولات شرکت اکسیر پارسه شامل موارد زیر می‌شوند:
• رنگ‌های ترافیکی: رنگ‌هایی هستند که برای مشخص کردن مسیر‌ها و علائم ترافیکی، خیابانی، و جدول‌ها و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
• رنگ‌های صنعتی: پوشش‌هایی هستند که با توجه به بالا‌ترین استاندارد‌های صنعتی در زمینه مقاومت شیمیایی و خوردگی طراحی می‌شوند.
• رنگ های ساختمانی: این رنگ‌ها عموما مصارف ساختمانی داشته و دارای دو گروه پایه آب و پایه حلال میباشد.
• کفپوش اپوکسی صنعتی: این یک محصول پلیمری است و از واکنش رزین اپوکساید با سخت‌کننده‌ی پلی‌آمین ساخته می‌شوند.

56

برخی از مشتریان ما

 

[تعداد: 7    میانگین: 5/5]