پرایمر زینک کرومات - اکسیر پرگاس
14
دسامبر

پرایمر زینک کرومات – Zinc chromate + قیمت خرید

پرایمر زینک کرومات (Zinc chromate primer) یا همان رنگ زینک کرومات دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله مهمترین آنها می‌توان به پرایمر زینک کرومات آلکیدی و رنگ هایی مانند رنگ اپوکسی و همچنین پرایمر اخرائی زینک کرومات اپوکسی اشاره نمود هر کدام دارای ویژگی ها و مزیت هایی منحصر به فرد بوده کاربری های متنوعی را پوشش می‌دهند. در صورتی که قصد دارید در مورد پرایمر زینک کرومات اطلاعات مناسبی کسب نمایید می توانید مطالب ارائه شده در اکسیرپرگاس را تا انتها مطالعه کنید پس با ما همراه باشید:

خصوصیات پرایمر زینک کرومات

پرایمر زینک کرومات اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی و همچنین هاردنر پلی آمید و از ترکیب شدن این مواد با پیگمنت کرومات تشکیل و تولید می گردد. با توجه به این موضوع که در پرایمر زینک کرومات اپوکسی از پیگمنت کرومات استفاده می شود این نوع رنگ خواص ضد خوردگی و ضد فرسایشی بسیار بالایی داشته از آن می‌توان در شرایط جوی که دارای رطوبت متوسط رو به بالا میباشد استفاده بسیار مناسبی نمود.
پرایمر زینک کرومات اپوکسی با انواع مختلف رنگ های دو جزئی و تک جزئی ترکیب شده و با آنها سازگاری بسیار مناسبی دارد و همچنین به عنوان لایه میانی و یا لایه نهایی برای انواع مختلف سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. پرایمر زینک کرومات اپوکسی یک محصول غیر رسمی بوده و می تواند در برابر عوامل مختلف مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی مقاومت نسبت مناسبی از خود نشان دهد.

خصوصیات پرایمر زینک کرومات

شرایط محیط برای استفاده از پرایمر زینک کرومات اپوکسی

بهترین درجه حرارت برای سطح مورد نظر که قرار است اپوکسی استفاده گردد باید چیزی در حدود ۱۰ تا ۱۴ درجه سانتیگراد باشد همچنین پیشنهاد میشود تا رنگ آمیزی با استفاده از این محصول در محیط های سرپوشیده استفاده شده و همچنین باید محیط و صنعتی که حرارت رنگ آمیزی انجام می‌گیرد حداقل ۳ درجه سانتیگراد از نقطه محیط دمای بیشتری داشته باشد تا در نتیجه چگونه قطره قطره آب و شبنم بر روی سطح مورد نظر ایجاد نشود در فرایند رنگ کاری خراب نشود.

پرایمر زینک کرومات الکیدی

پرایمر زینک کرومات اپوکسی یک رنگ دو جزئی بر پایه ی رزین آلکید و همچنین پیگمنت زینک کرومات که خاصیت ضد خوردگی بسیار بالایی داشته تولید می گردد و در نتیجه می‌تواند مقاومت و پوشش بسیار عالی را برای سطح مورد نظر در برابر انواع خوردگی و سایش ایجاد نمایند. همچنین پرایمر زینک کرومات آلکیدی می‌تواند پوشش بسیار مناسبی را برای انواع مختلف سطوح فلزی و همچنین آلومینیومی ایجاد نماید.

مهم ترین موارد پرایمر زینک کرومات آلکیدی

رنگ زینک کرومات به عنوان یک پوشش دو جزئی از روی تشکیل شده که با رزین اپوکسی سخت شونده و همچنین پلی آمین تشکیل شده و این امکانات در انواع مختلف محیط های اتمسفری خورنده مورد استفاده قرار گرفته و مهمترین موارد استفاده از این پوشش رنگی در انواع مختلف سازه های فلزی در انواع مختلف و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و غیرصنعتی در انواع مختلف خطوط لوله و پروژه‌های نفت و گاز همچنین ستون مربوط به تانک ها و انواع مختلف وسایل جنگی و همچنین سکوت مربوط به لوازم دریا و کشتیرانی و بدن کشتی و سکوهای آبخور و بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با اکسیر پرگاس
شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات فنی و استعلام قیمت پرایمر زینک فسفات اپوکسی