رنگ های صنعتی

رنگ آلکید هوا خشک

شماره تماس جهت مشاوره و  دریافت قیمت

کارخانه تولیدی رنگ اکسیر، بزرگترین تولیدکننده طیف وسیعی از رنگ های صنعتی، ترافیکی، جدولی

  تخفیف ویژه با کیفیت قابل رقابت در بازار

اکسیر پرگاس

رنگ آلکید هوا خشک

رنگ آلکید هوا خشک از ویژگی ها و قابلیت های مانند براقیت مناسب ثبات براقیت بالا و حفظ طولانی شود رنگی بهره می‌برد و این ویژگی باعث شده تا از انواع مختلف دیگر رنگ ها برای پوشش دهی تمایز داشته باشد. رنگ آلکید هوا خشک رزین های آلکیدی تولید شده و در انواع مختلف فام سفید تا مشکی تولید می گردد.

رنگ آلکید هوا خشک مقاومت بسیار مناسبی را در برابر شرایط جوی و ارتباطی مختلف از خود نشان داده و براقیت بسیار مناسبی را ایجاد می نماید. رنگ آلکید هوا خشک این قابلیت را دارد تا برای سطوح مختلف از جمله سطوح فلزی چوبی سنگی گچی و سیمانی و غیره و در انواع مختلف مصالح ساختمانی و راه سازی مورد استفاده قرار گیرد و پوشش مناسبی را ایجاد نماید.

رنگ-لوله-فولادی1
رنگ-سوله1
رنگ آلکید
رنگ-جدولی

همچنین پیشنهاد می شود در صورتی که قصد دارید تا از رنگ آلکید هوا خشک بر روی سطوح فولادی استفاده کنیم حتما پیش از اجرای آن یک لایه آستر آلکید بر روی سطح مورد نظر ایجاد کرده و بعد از خشک شدن آن لایه نسبت به استفاده از رنگ آلکید هوا خشک بر روی سطح مورد نظر اقدام نماییم.

رنگ آلکید هوا خشک چیزی در حدود ۳ ساعت برای خشک شدن به زمان احتیاج دارد و همچنین برای خشک شدن عمقی چیزی در حدود یک شبانه روز باید ۲۴ ساعت زمان احتیاج دارد.

رنگ آلکید هوا خشک با سرعت انواع مختلف رزین های آلکید مانند روغن کوتاه، روغن متوسط و یا روغن بلند و همچنین با ترکیب شدن با انواع مختلف پیگمنت های ضد سایش و ضد خوردگی تولید شده و برای حفاظت از انواع مختلف سازه ها که در محیط های نیمه صنعتی و یا صنعتی و محیط هایی که دارای رطوبت بالا می باشند و حالت شرجی دارند و در انواع مختلف محیط های شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

زینگ-ریچ6
اکسیر پرگاس

مهم ترین ویژگی های رنگ آلکید هوا خشک

مدل های مختلف رنگ آلکید هوا خشک به صورت یک جزئی بوده و با استفاده از روش های بسیار ساده و آسان مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت رنگ آلکیدی به عنوان یک گزینه ای بسیار مناسب برای رنگ فلزات و یا رنگ سوله و یا رنگ آلکید صنعتی با توجه به گوناگون بودن و مختلف بودن انواع آن متفاوت خواهد بود. همچنین رنگ آلکید هوا خشک از چسبندگی بسیار مناسب در برابر شرایط جوی مختلف بهره می برد.

همچنین در صورتی که بر روی سطح قبل از رنگ آلکید هوا خشک استفاده شده باشد این سطوح به راحتی قابل تعمیر و رنگ آمیزی مجدد و ایجاد پوشش دهی مناسب می باشند. رنگ آلکید هوا خشک در شرایط آب و هوای مختلف به راحتی خشک شده و بر روی آن تشکیل فرم می‌شود. همچنین رنگ آلکید هوا خشک در گروه های مختلف ای با قیمت های مختلف طبقه بندی می گردد. همچنین با توجه به ویژگی های مثبت بسیار زیادی که این را ندارد.

رنگ آلکید هوا خشک در مقابل مواد شیمیایی و انواع مختلف از ایده ها و حلال های آلی و همچنین مواد قلیایی مقاومت مناسبی نداشته و مقاومت آن کم می باشد. همچنین برای مخازنی که به صورت دائم در تماس با مایعات هستند و یا غوطه ور می باشند استفاده از این رنگ توصیه نمی گردد.

paint (1) رنگ سوله اکسیرپرگاس

  پرایمر زینک فسفات آلکیدی

  پرایمر زینک فسفات آلکیدی اکسیرپرگاس این پرایمر برپایه رزین های آلکیدی (پایه روغنی) ساخته شده و حاوی پیگمنت های ضدخوردگی زینک فسفات میباشد این محصول یکی از بهترین پرایمر های سیستم های رنگی مورد استفاده در صنایع فلزی اسکلت سازی،پوشش مخازن و لوله ها است.

  پرایمر زینک کرومات آلکیدی

  پرایمر زینک کرومات آلکیدی اکسیرپرگاس این پرایمر برپایه رزین های آلکیدی (پایه روغنی) ساخته شده و حاوی پیگمنت های ضدخوردگی زینک کرومات میباشد این محصول یکی از بهترین پرایمر های سیستم های رنگی مورد استفاده در صنایع فلزی اسکلت سازی،پوشش مخازن و لوله ها است.

  پوشرنگ روغنی نیمه براق آلکید

  پوشرنگ روغنی نیمه براق آلکیدی اکسیرپرگاس از بهترین انواع رزین های آلکیدی تهیه گردیده و دارای فام رنگی بسیار متنوع و با ماندگاری رنگ بسیار بالا است این محصول 100 % ضد آب و قابل شستشو میباشد از این محصول جهت رنگ آمیزی دیوارهای ساختمان، رنگ آمیزی درب ها و پنجره ها ، اسکلت فلزی، رنگ آمیزی نرده و… استفاده میگردد

  تینر روغنی

  تینر روغنی اکسیرپرگاس جهت رقیق سازی رنگ های آلکیدی و شستشوی ابزار رنگ آمیزی به کار میرود

  تینر فوری

  تینر فوری اکسیرپرگاس جهت رقیق سازی رنگ های آلکیدی با فراریت بالا خود باعث میشود رنگ رقیق شده با سرعت بیشتری خشک شود همچنین جهت وشستشوی ابزار رنگ آمیزی به کار مبرود

  رنگ آلکید سریع خشک

  رنگ آلکید سریع خشک اکسیرپرگاس از بهترین انواع رزین های آلکیدی تهیه گردیده این محصول دارای ادتیو های ویژه ای بوده که سرعت خشک شدن رنگ بر روی سطح افزایش میدهند از این محصول جهت رنگ آمیزی سطوح ساختمانی، رنگ آمیزی درب ها و پنجره ها ، اسکلت فلزی، رنگ آمیزی نرده و… استفاده میگردد.

  رنگ آلکید هوا خشک

  رنگ آلکید هوا خشک اکسیرپرگاس از بهترین انواع رزین های آلکیدی تهیه گردیده و دارای خواص فیزیکی و شیمیایی بسیار بالایی میباشد از این محصول جهت رنگ آمیزی سطوح ساختمانی، رنگ آمیزی درب ها و پنجره ها ، اسکلت فلزی، رنگ آمیزی نرده و… استفاده میگردد

  رنگ ویژه سوله و سازه های فولادی

  رنگ ویژه سوله و سازه های فولادی اکسیرپرگاس بر اساس رزین های آلکیدی فرمولاسیون گردیده و حاوی ادیتیو های ویژه حفاظت از سطوح فولادی بوده همچنین در تهیه این نوع محصول از بهترین انواع پیگمنت استفاده گردیده که باعث بالا رفتن درصد پوشش و حفاظت در این نوع رنگ گردیده است

  ضد زنگ اخرایی

  ضد زنگ اخرایی اکسیرپرگاس بر پایه ی رزین های آلکیدی تولیدگردیده و حاوی پیگمنت های ضد خوردگی بوده (اکسید آهن) و به عنوان یکی از مرسوم ترین آستر ها ضدخوردگی در صنایع فلزی ساختمانی(در، پنجره، ادوات اداری) مورد استفاده قرار میگیرد

  ضد زنگ طوسی

  ضد زنگ طوسی اکسیرپرگاس بر پایه ی رزین های آلکیدی تولیدگردیده و حاوی پیگمنت های ضد خوردگی بوده و به عنوان یکی از مرسوم ترین آستر ها ضدخوردگی در صنایع فلزی ساختمانی(در، پنجره، ادوات اداری) مورد استفاده قرار میگیرد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 5]