رنگ های صنعتی

لاک پلی اورتان

شماره تماس جهت مشاوره و  دریافت قیمت

کارخانه تولیدی رنگ اکسیر، بزرگترین تولیدکننده طیف وسیعی از رنگ های صنعتی، ترافیکی، جدولی

  تخفیف ویژه با کیفیت قابل رقابت در بازار

paint (1) رنگ پلی اورتان

  لاک پلی یورتان

  لاک پلی یورتان اکسیرپرگاس برپایه رزین های دو جزئی پلی یورتان ساخته شده و دارای مقاومت سایشی وچسبندگی بسیار مناسبی میباشند همچنین به دلیل مقاومت مناسب در برابر سایش و دارا بودن خاصیت آنتی یو ویanti uv به عنوان لایه رویه در سیستم های رنگی کاربرد بسیار بالایی دارد

  اکسیر پرگاس

  لاک پلی اورتان

  لاک پلی یورتان یا همان لاک پلی اورتان یک لاک کاملا بی رنگ و شفاف می باشد و به گونه ای طراحی شده است که به خوبی نقش ها و طرح های لایه های زیرین خود را حفظ کرده و از آنها محافظت می نماید. ساختمانی و تاسیساتی قسمت های وجود دارند که بیشتر از سایر قسمت ها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین به حفاظت بیشتری در کف آنها احتیاج می باشد که در این موارد معمولاً از لاک پلی اورتان استفاده می شود.

  از جمله مهمترین فضاهایی که از لاک پلی اورتان به عنوان کفپوش استفاده می شود می توان به کف پوش راهرو ها و انواع مختلف راه پله و سرویس‌های بهداشتی و همچنین فضاهای موجود در پشت بام یک ساختمان و غیره می توان اشاره کرد. در حالت کلی برای مناطقی که در معرض رفتت و آمد های بسیار زیاد و فعالیت‌های بسیار زیادی هستند نیاز است تا یک کفپوش با دوام و با کیفیت که در برابر سایش و ساییدگی مقاومت داشته باشد استفاده شود که بهترین گزینه استفاده از انواع مختلف لاک پلی یورتان می باشد.

   انواع مختلف لاک پلی یورتان که می توان با لاک پلی یورتان تک جزئی و لاک پلی یورتان دو جزئی و همچنین لاک ضد خش پلی اورتان اشاره نمود گزینه بسیار مناسبی برای به کار رفتن در انواع مختلف پوشش های کف و بتن صنعتی می باشند که دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی در برابر ساییدگی و حفظ لایه های زیرین خود هستند.

  اکسیر پرگاس

  ویژگی ها و مشخصات بارز لاک پلی یورتان

  اگر بخواهیم در مورد مواد تشکیل دهنده ی لاک پلی یورتان سخن بگوییم باید بگوییم که این لاک از ترکیب هاردنر و رزین ایجاد می گردد. همچنین لاک پلی یورتان مهارتی کاملاً بی رنگ و شفاف داشته و این امکان را به کاربر می دهد که در صورت استفاده از لاک پلی یورتان نه تنها هیچ تغییر در ظاهر به نقش و طرح های لایه های زیرین ایجاد نمی گردد بلکه مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر خط و خش و آسیب به طرح های زیرین در صورت استفاده از لاک پلی اورتان ایجاد شده و همچنین موقعیت مناسبی در مورد نور فرابنفش نیز ایجاد می گردد که در نتیجه از ایجاد هرگونه تغییر در رنگ کفپوش زیر این تعداد زیادی جلوگیری می شود.

  همچنین با توجه به مقاومت بسیار بالای پلی یورتان در برابر ساییدگی از لاک پلی اورتان در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی صنایع خودروسازی و تجهیزات و ماشین آلات صنایع دارویی صنایع شیمیایی صنایع چاپ صنایع مربوط به سوله ها و انبارداری و صنایع مربوط به کارخانجات صنعتی و همچنین برای انواع مختلف کفپوشهای دکوراتیو و تجاری و تفریحی استفاده های فراوانی می گردد. اگر بخواهیم از مهم ترین ویژگی ها و مزایای یک پلی یورتان سخن بگوییم مواردی هستند که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود:

  • ایجاد چسبندگی فوق العاده زیاد لاک پلی یورتان برای سطوح مختلف از جمله بتن چوب سنگ و غیره
  • عدم جذب و ایجاد هرگونه آلودگی از جمله روغن، دوده، گریس و غیره در صورت استفاده از لاک پلی یورتان
  • مقاومت بسیار عالی این لاک در برابر انواع حلال ها و اسید ها
  • محافظت بسیار مناسب لاک پلی یورتان از سطوح زیرین و جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب برای این سطوح

  paint (1) رنگ پلی اورتان اکسیرپرگاس

   تینر پلی یورتان

   تینر اپوکسی اکسیرپرگاس جهت رقیق سازی رنگ های اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی و شستشوی ابزار رنگ آمیزی به کار میرود

   رنگ رویه پلی یورتان

   رویه پلی یورتان اکسیرپرگاس برپایه رزین های دو جزئی پلی یورتان ساخته شده و دارای مقاومت سایشی وچسبندگی بسیار مناسبی میباشند همچنین به دلیل مقاومت مناسب در برابر سایش و دارا بودن خاصیت آنتی یو ویanti uv به عنوان لایه رویه در سیستم های رنگی در صنایع فلزی ، رنگ آمیزی مخازن و لوله ها، اسکلت فلزی کاربرد بسیار بالایی دارد
   برای اطلاع دقیق از لیست قیمت رنگ های صنعتی، رویه اپوکسی با ما تماس بگیرید.

   رویه پلی یورتان مات

   رویه پلی یورتان مات اکسیرپرگاس برپایه رزین های دو جزئی پلی یورتان ساخته شده و دارای مقاومت سایشی وچسبندگی بسیار مناسبی میباشند همچنین به دلیل مقاومت مناسب در برابر سایش و دارا بودن خاصیت آنتی یو ویanti uv به عنوان لایه رویه در سیستم های رنگی در صنایع فلزی ، رنگ آمیزی مخازن و لوله ها، اسکلت فلزی کاربرد بسیار بالایی دارد.
   برای اطلاع دقیق از لیست قیمت رنگ های صنعتی، رویه پلی یورتان با ما تماس بگیرید.

   هاردنر پلی یورتان

   هادرنر پلی یورتان اکسیر پرگاس جهت ایجاد کراس لینک وایجاد خواص مناسب پوشش های پلی یورتان پس از کیورینگ طراحی گردیده اند

   برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
   [کل: 9 میانگین: 5]