رنگهای صنعتی اکسیرپرگاس

امروزه با افزایش حجم تولیدات صنعتی در سطح کشور نیاز روز افزونی به بحث پوشش های بهینه خطوط لوله و مخازن ، دیگ ها ، پلتفرم های صنعتی ، دریچه و تجهیزات توربین ها ، و در کل سطوحی که در مجاورت مواد خورنده هستند جهت جلوگیری از اتلاف مواد(ناشی از نشت) و توقف کار کارخانه ها جهت تعمیر این ادوات وجود دارد ،به همین منظور شرکت پوشش اکسیر پارسه جهت بی نیاز نمودن صنعت کشور از واردات رنگ های صنعتی و خروج ارز و حفظ منابع ملی طی چند سال اخیر تحقیقات گسترده ای در جهت فرمولاسیون و تولید انواع پوشش های صنعتی گردیده و با افتخار این محصولات را بعد از گذراندن سخت ترین تست های صنعتی ودریافت گواهینامه های مختلف بین المللی و داخلی از وزارت نفت ، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، وزارت نیرو ،آزمایشگاه های استاندارد کشور(رازی ، امیرکبیر ) و… راهی صنایع کشور نموده. و با افتخار جزو وندور لیست سازمان های فوق میباشد.

همچنین با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پوشش های صنعتی و اتکا به دانش علمی متخصصان این شرکت موفق به تولید محصولاتی با فرمولاسیون اختصاصی جهت برخی مصارف خاص در شرایط آب و هوایی کشور جهت مشتریان خود گردیده.

محصولات این مجموعه با افتخار تولید ملی کشور عزیزمان ایران میباشند و به امید خداوند در عرصه بین المللی نام کشور عزیزمان را با سری بلند همراهی می نمایند.

لیست محصولات کلی صنعتی

لیست محصولات پر فروش رنگ های صنعتی

prooo3

پرایمر زینک فسفات آلکیدی

prooo1

پرایمر زینک کرومات آلکیدی

prooo3

اپوکسی سالونت فری مخصوص مخازن آب شرب solvent free

prooo4

رنگ میانی آمید اپوکسی، (های بیلد)

prooo3

رویه اپوکسی فنولیک (ضد اسید)

prooo1

رنگ رویه اپوکسی پلی آمید

prooo2

رنگ رویه پلی یورتان صنعتی

prooo3

اپوکسی سالونت فری مخصوص مخازن نفتی solvent free

prooo1

پرایمر زینک فسفات پلی آمید اپوکسی

prooo4

پرایمر زینک ریچ اپوکسی پلی آمید

prooo5

میانی اپوکسی گلس فلیک glass flake

prooo4

رنگ آلکید هوا خشک

رنگ سوله و سازه های فلزی

رنگ سوله در زمره رنگ‌های پوششی است که بیشتر به‌عنوان آستر ضد خوردگی برای سازه فولادی سوله‌ها به کار می‌رود.رنگ سوله از پیگمنت‌های زینک کرومات و زینک فسفات و پیگمنت‌های ضد خوردگی دیگری تشکیل شده است.

رنگ مخصوص مخازن و سازه های بتنی

رنگ مخازن و سازه های بتنی مخصوص نماهای سیمانی – بتنی برای سطوح داخلی یا خارجی است رنگ‌آمیزی مخازن موجب بالا رفتن طول عمر آن‌ها شده و از فرسودگی و خوردگی آن‌ها جلوگیری می‌کند

رنگ مخصوص مخازن و لوله های نفت، گاز، آب

بحث خوردگی و فرسودگی همیشه در صنایع نفت و پتروشیمی، حائز اهمیت بوده است، لذا انتخاب رنگ مناسب جهت رنگ‌آمیزی مخازن و سایر تأسیسات پتروشیمی، می‌تواند از خوردگی و فرسودگی زودهنگام آن‌ها جلوگیری کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 5]